Краснопільський район, Сумська область

10 сесія 7 скликання від 05.01.2018

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  десятій сесії  сьомого скликання  Краснопільської селищної ради Сумської області

від  05.01.2018 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про бюджетні установи та комунальні заклади  освіти .

2. Про бюджетні установи та комунальні заклади дошкільної  освіти .

3. Про  передачу  закладів освіти в оперативне управління відділу освіти Краснопільської селищної ради .

4. Про відзначення вчителів, які підготували переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів-захистів науково-дослідних робіт Малої  академії наук України .

5. Про  введення до штату працівників Краснопільської ЗОШ   І-ІІІ ступенів       1 штатної одиниці  посади «завідувач філії» .

6. Про  введення до штату працівників відділу освіти Краснопільської селищної  ради 0, 25 штатної одиниці   посади «прибиральник службового приміщення».

7. Про затвердження положення про  призначення стипендії Краснопільського селищного голови обдарованим учням-переможцям олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

8. Про  передачу в оперативне управління та на баланс комунальному закладу  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради» майна  спільної власності  територіальної громади Краснопільської селищної ради .

9. Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації.

10. Про укладення договорів  оренди земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення .

11. Про укладення договорів  оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

12. Про розгляд Протоколу від  04.01.2018 року зборів жителів Краснопільської  селищної ради та присутніх жителів старостинських округів, що входять до її складу.

Переглянути протокол, рішення