Краснопільський район, Сумська область

2 пленарне засідання 1 сесії 8 скликання від 30.06.2017

Перелік питань, прийнятих на другому пленарного засідання першої сесії восьмого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області від 30.06. 2017 року

1. Про початок і визнання повноважень Краснопільського селищного голови.
2. Про затвердження Порядку обрання секретаря Краснопільської селищної ради.
3. Про обрання секретаря Краснопільської селищної ради.
4. Про оплату праці селищного голови.
5. Про затвердження структури та чисельності апарату селищної ради та її виконавчих органів.
6. Про затвердження Положення про постійні комісії Краснопільської селищної ради VІІІ скликання.
7. Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій.
8. Про утворення старостинських округів Краснопільської селищної ради.
9. Про реорганізацію Осоївської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.
10. Про реорганізацію Самотоївської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.
11. Про реорганізацію Угроїдської селищної ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.
12. Про реорганізацію Хмелівської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.
13. Про реорганізацію Чернеччинської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради.
14. Про виготовлення печаток та штампів старостам відповідних старостинських округів Краснопільської селищної ради.
15. Про затвердження Положення про старосту Краснопільської селищної ради.
16. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради та затвердження Положення про нього.
17. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.
18. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

Переглянути протокол, рішення