Краснопільський район, Сумська область

7 сесія 7 скликання від 12.12.2017

Перелік рішень, прийнятих на сьомій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради Сумської області

від  12.12.2017 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про внесення змін до рішень селищної ради від 23.12.2016  "Про селищний бюджет на 2017 рік" та  від 10.08.2017 "Про селищний бюджет на 2017 рік".
2. Про передачу субвенції до районного бюджету.
3. Про надання матеріальної  допомоги  Корх Н.М., Пендюх Н.В.
4. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Краснопільського району Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у комунальну власність Краснопільської селищної ради.
5. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району закладів освіти у комунальну власність Краснопільської селищної ради.
6. Про затвердження Положення про відділ освіти Краснопільської селищної ради в новій редакції.
7. Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.
8. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.
9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 року «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської  селищної ради  та її виконавчих органів».
10. Про виплату премії селищному голові у грудні місяці 2017 року.
11. Про створення  органу приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради.
12. Про  затвердження акту приймання-передачі майна комунального господарства «Господарник»  Чернеччинської сільської ради до комунальної власності Краснопільської селищної ради.
13. Про скасування рішення 42 сесії 6 скликання від 27.01.2015 року Самотоївської сільської ради  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для  будівництва і обслуговування будівель закладів освіти Самотоївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів в с. Самотоївка , вул. Макаренка, 41».
14. Про  скасування рішення 42 сесії 6 скликання від 27.01.2015 року Самотоївської сільської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування будинку культури в с. Самотоївка, вул. Калініна, 121».
15. Про  скасування  рішення 11 сесії 7 скликання від 14.09.2016 року Самотоївської сільської ради « Про надання дозволу на розробку проекту.
землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадської забудови , громадські будинки.
сільської ради  в с. Глибне , вул. Центральна, 20/1 та вул. Центральна, 20/2».
16.  Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, культурно-просвітницького обслуговування та   інших будівель громадської забудови .
17. Про  внесення змін  до 5 сесії  7 скликання  Краснопільської селищної ради від 25.10.2017 року «Про затвердження  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток(паїв) в натурі (на місцевості) визнаного відумерлою спадщиною на користь територіальної громади Самотоївської сільської ради».
18. Про включення в перелік  земельних ділянок  несільськогосподарського  призначення, які  підлягають передачі в оренду та продажу  в межах населеного пункту Самотоївка , вул. Калініна, 127.
19. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.
20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення (під господарські будівлі, споруди та двори) за рахунок земель комунальної власності на умовах оренди.
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок для іншого  сільськогосподарського призначення (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами)        ПП «Оберіг».
24. Про зміни  та   доповнення  до  рішень  виконавчого комітету  селищної ради народних депутатів «Про передачу землі  у приватну власність».
25. Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.
26. Про надання в оренду  земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення ТОВ Агрофірмі «Хвиля».
27. Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) Осоївського  навчально-виховного комплексу для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти.

Переглянути протокол та рішення