Краснопільський район, Сумська область

8 сесія 7 скликання від 22.12.2017

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  восьмій сесії  сьомого скликання  Краснопільської селищної ради Сумської області

від  22.12.2017 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади.

2. Про  затвердження Статуту Краснопільської селищної територіальної громади.

3. Про затвердження Положення про Подяку, Грамоту та Почесну грамоту

Краснопільської селищної ради.

4. Про затвердження плану роботи Краснопільської селищної ради на  2018 рік.

5. Про  затвердження Програми соціального захисту  населення на 2018-2021 роки.

6. Про затвердження  Програми правової допомоги населенню селищної ради на 2018-2021 роки.

7. Про затвердження  Програми зайнятості населення селищної ради на 2018-2020 роки.

8. Про  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради  на 2018 рік.

9. Про  затвердження Стратегії  розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 – 2020 роки.

10. Про селищний бюджет на 2018 рік.

11. Про  надання матеріальної допомоги Шевченко Н.І., Орловій Н.В., Нікітас В.В.

12. Про оплату праці селищного голови.

13. Про фінансування  пільг інвалідам зору, встановлення доплат та допомоги у 2018 році.

14. Про допомогу на поховання померлого.

15. Про організацію харчування учнів закладів загальної  середньої, дошкільної освіти Краснопільської селищної ради у 2018 році.

16 . Про створення  місцевого матеріального резерву ( резервного фонду) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Краснопільської селищної ради.

17. Про затвердження індивідуальних технологічних  нормативів питної води для ТОВ «Теплоенерго».

18. Про затвердження акту приймання-передачі майна комунального підприємства «Угроїди»  Угроїдської селищної ради до комунальної власності Краснопільської селищної ради.

19. Про передачу в господарське відання  та на баланс комунальному підприємству «Краснопільська житлово-експлуатаційна дільниця» Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади смт Краснопілля.

20. Про передачу в тимчасове користування на умовах оренди частини приміщення  за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6.

21. Про скасування рішення 11 сесії 24 скликання Самотоївської сільської ради від 22.12.2003 року «Про затвердження змін в планах земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд  та ведення особистого селянського господарства по наданню державних актів на право приватної власності на землю»  стосовно гр. Гончарова Г.Ф.

22.   Про  укладання   договорів  оренди   на  земельні   ділянки  комунальної власності  сільськогосподарського   призначення в  межах населеного пункту Самотоївка.

23. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в  с. Самотоївка, вул. Сумська, 43 громадянці Російської Федерації Шлик Ганні Якимівні.

24. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

25. Про припинення права користування земельними ділянками.

26. Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства,  для індивідуального садівництва.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок для іншого  сільськогосподарського призначення (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами)      ПП «Оберіг».

28. Про розірвання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

29.  Про укладення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

30. Про укладення договору оренди  земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) з ФГ «Дейнека».

31. Про укладення договорів оренди  земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) з ПП «Оберіг».

32. Про укладення договору оренди  земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) з ФГ «Колос».

33. Про вилучення з користування земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) у ПП «Оберіг».

34. Про внесення змін та доповнень  до  рішень селищної ради.

35.  Про погодження надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

36. Про затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області.

Переглянути протокол та рішення