Краснопільський район, Сумська область

9 сесія 7 скликання від 29.12.2017

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  дев’ятій сесії  сьомого скликання  Краснопільської селищної ради Сумської області

від  29.12.2017 року                                                                   смт Краснопілля

1. Про схвалення проекту рішення про  приєднання Тур’янської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2. Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради.

3. Про укладання договорів про співробітництво територіальних громад  щодо надання адміністративних послуг у  формі реалізації  спільного проекту

«Центри безпеки територіальних громад».

4. Про укладання договорів про співробітництво територіальних громад  щодо надання адміністративних послуг у  формі реалізації  спільного проекту «Надання адміністративних послуг».

5. Про затвердження Антикорупційної  програми Краснопільської селищної ради на 2017-2020 роки.

6. Про укладення договорів оренди.

Переглянути протокол, рішення