Краснопільський район, Сумська область

ДРУГА СЕСІЯ -ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ (ДОДАНО 30.12.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на другій сесії  сьомого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

ІІ пленарне засідання

від 24.12.2015 року                     смт Краснопілля

1.Про  селищний  бюджет  на 2016 рік.

2. Про преміювання та  надання матеріальної  допомоги   працівникам селищної ради на 2016 рік.

3. Про надання відпустки  селищному голові.

4. Про надання відпустки заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу.

5. Про надбавку за вислугу років  Хомічову І.П.

6. Про  фінансування пільг інвалідам  зору та встановлення доплат та допомоги у 2016 році.

7. Про  допомогу на поховання померлого.

8. Про структуру, чисельність виконавчого апарату селищної  ради.

9. Про звіт селищного голови  про роботу в 2015 році.

10. Про    затвердження Програми економічного і соціального розвитку

Краснопільської селищної ради на 2016  рік.

11. Про затвердження плану роботи селищної ради на  2016  рік.

12.Про  втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради.

13. Про затвердження  програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2016-2017 роки.

14. Про затвердження  селищної програми  «Молодь»  на 2016 - 2017 роки.

15. Про затвердження  селищної програми  на 2016-2017 роки щодо соціальної  підтримки ветеранів війни та праці, адаптації  військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих.

16. Про припинення права користування земельними ділянками.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження технічних документаціїй із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в  постійне користування для ведення лісового господарсва.

20. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

Завантажити протокол, рішення