Краснопільський район, Сумська область

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ - ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ (ДОДАНО 21.12.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на другій сесії  сьомого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

І пленарне засідання

від 14.12.2015 року                     смт Краснопілля

1. Про затвердження Програми правової допомоги населенню селищної ради на 2016 - 2020 роки.

2. Про  затвердження регламенту роботи Краснопільської селищної ради.

3. Про затвердження положення „Про постійні комісії Краснопільської селищної ради”.

4. Про затвердження положення „Про виконавчий комітет Краснопільської селищної ради”.

5. Про внесення змін до рішення  селищної ради  від 27.01.2015 «Про селищний  бюджет на 2015 рік».

6. Про  внесення змін  до  рішення 37 сесії 6 скликання від 27.01.2015 року «Про  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2015  рік».

7. Про проект «Про внесення змін до рішень сесій «Про  встановлення ставок єдиного податку для  фізичних осіб-підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування».

8. Про введення до штату ДНЗ №1 «Малятко»  ставки посади психолога.

9. Про хід виконання цільової програми  оновлення  генерального плану смт Краснопілля на 2013- 2015 роки та затвердження  цільової програми оновлення генерального плану смт Краснопілля на 2016- 2017 роки .

10. Про хід  виконання  селищної  програми  забезпечення  населення  якісною питною водою в достатній кількості  на 2006-2020 роки.

11 . Про  хід виконання  програми  зайнятості населення  селищної ради на 2015 -2017 роки.

12. Про хід виконання  селищної комплексної  програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки.

13. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на території селищної ради  на 2013-2016 роки.

14. Про затвердження плану діяльності  з підготовки регуляторних актів на 2016 рік.

15. Про зарахування до земель запасу земельної ділянки за адресою: пров. Чкалова смт Краснопілля .

16. Про  припинення  права користування земельними ділянками.

17. Про зміни  та   доповнення  до  рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу  землі  у приватну власність» .

18. Про  внесення змін до  рішення  40 сесії 6 скликання   від 25.06.2015 року «Про надання дозволу на  виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення  особистого селянського господарства».

19. Про затвердження технічних документаціїй із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна .

21.Про надання дозволу на розробку проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

22. Про передачу землі  у приватну власність.

23. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

24. Про продовження договорів  оренди  земельних ділянок.

25. Про надання дозволу на розробку  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для ведення особистого  селянського господарства.

26. Про встановлення ставки земельного податку виробничому підрозділу «Сумська дирекція  залізничних перевезень».

27. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

Завантажити протокол, рішення