Краснопільський район, Сумська область

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ (02.01.2014 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на

двадцять дев’ятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  30. 12. 2013 року                                         смт Краснопілля

1. Про звіт селищного голови  про роботу в 2013 році.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради  на 2014 рік.

3. Про план роботи на 2014 рік.

4. Про оплату праці селищного голови та його заступника в 2014 році.

5. Про преміювання та  надання матеріальної допомоги   працівникам селищної ради на 2014 рік.

6. Про структуру, чисельність виконавчого апарату селищної  ради та витрати на його утримання.

7. Про затвердження переліку адміністративних  послуг, які  надаються Краснопільською селищною радою піл час здійснення самоврядних повноважень.

8. Про фінансування пільг інвалідам зору.

9. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади Краснопільської селищної ради Сумської області газопроводів та передачу їх безоплатно у користування та на баланс ПАТ «Сумигаз».

10. Про погодження на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади селищної ради будинок операторів газорозподільної станції, розташований  за адресою: смт Краснопілля, вул. Механізаторів,3.

11. Про виконання  селищної  Програми соціальної підтримки ветеранів війни та праці на період до 2014 року.

12. Про звіт депутата по виборчому округу № 29 Пащенка О.Д. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

13. Про звіт депутата по виборчому округу № 30   Кладієнко  Н.  П. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

14. Про надання дозволу на розробку технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення  особистого селянського господарства.

15. Про припинення права користування земельними ділянками.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, гаражного будівництва.

17. Про затвердження проекту із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на умовах оренди з правом викупу гр. Волоховій Г.Г. по вул.  Мезенівська, 18  смт. Краснопілля.

18. Про продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування будівель  торгівлі.

19. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Краснопільській районній раді для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади  та місцевого самоврядування.

21. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів  оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

22. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу управлінню Державної казначейської служби України у Краснопільському районі  Сумської області на перереєстрацію права постійного користування земельною ділянкою по вул. Мезенівська, 13 смт Краснопілля з відділення Державного казначейства у Краснопільському районі Сумської  області.

Рішення двадцять дев’ятої сесії (завантажити одним файлом)