Краснопільський район, Сумська область

ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ (25.01.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на двадцять другій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

(І пленарне засідання)

22.01.2013                                                                             смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за 2012 рік.

2. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 27.12.2012 «Про селищний бюджет на  2012  рік».
3. Про положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам селищної ради на 2013 рік.
4. Про виконання  селищної цільової  програми підтримки індивідуального житлового будівництва  «Власний дім» в  2012 році та про селищну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на  2013 рік.
5. Про хід виконання селищної  Комплексної програми «Освіта» на 2012-2015 роки.
6. Про   хід виконання програми  зайнятості населення селищної ради на 2012 -2014 роки.
7. Про уточнення площі земельних ділянок.
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
10. Про припинення Краснопільській районній санітарно - епідеміологічної станції   Сумської  області права постійного користування земельною ділянкою по вул. Миру, 2 смт. Краснопілля.
11. Про надання дозволу Краснопільському відділенню Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр» в Сумській області на розробку технічної документації із землеустрою, що посвідчує право постійного користування земельною ділянкою по вул. Миру, 2 смт. Краснопілля.
12. Про надання дозволу відділу Держкомзему у Краснопільському районі Сумської області на перереєстрацію права постійного користування земельною ділянкою по пр. Шкільний, 1 смт. Краснопілля до відділу Держземагенства  у Краснопільському районі Сумської області.
13. Про надання дозволу нарозробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
14. Про відтермінування ТОВ «Теплоенерго» сплати за орендоване майно, задіяне  у виробництві теплової енергії, водопостачанні та водовідведенні в 2013 році .

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на двадцять другій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

(ІІ пленарне засідання)

07.02.2013                                                                              смт Краснопілля

1. Про прийняття до комунальної власності  селищної ради дитячий майданчик по вул. Мезенівська.

2. Про проект рішення «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради».

3. Про селищну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2015 роки.

4. Про хід виконання заходів  «Про районну  цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту  на 2011 – 2015 роки».

5.  Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території селищної ради на 2012-2015 роки.

6. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

7. Про припинення права користування земельними ділянками.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

9. Про погодження протоколу погоджувальної комісії селищної ради №1 від 18.01.2013 року.

10. Про надання в оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення для комерційної діяльності.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, що посвідчують право користування земельною ділянкою для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

12. Про  затвердження ДП «Краснопільське лісове господарство» технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують  право на земельні ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в межах населених пунктів Краснопільської селищної ради.

Рішення двадцять другої сесії (завантажити одним файлом)