Краснопільський район, Сумська область

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ (25.08.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на   двадцять шостій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від  23. 08. 2013 року                                                              смт Краснопілля

1. Про затвердження нового складу адміністративної  комісії.

2. Про затвердження складу  комісії  та  Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання  безхазяйного нерухомого майна .

3. Про виділення земельних ділянок для розміщення  тимчасових металевих розбірних гаражів.

4. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для будівництва і обслуговування  будівель закладів побутового обслуговування.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості)  для будівництва і обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і  споруд, для ведення особистого селянського господарства.

6.  Про клопотання  ДП «Південна  залізниця» щодо звільнення  від сплати земельного податку на 2014 рік.

Рішення двадцять шостої сесії (завантажити одним файлом)