Краснопільський район, Сумська область

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ (07.04.2013 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на двадцять третій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

05. 04. 2013                                                                           смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за  І квартал 2013 року.

2. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 27.12.2012 «Про селищний бюджет на  2013  рік».

3. Про внесення змін до положення „Про виконавчий комітет Краснопільської селищної ради”.

4. Про встановлення вартості продуктів харчування  потерпілих дітей внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячі дошкільні  та загальноосвітні навчальні заклади.

5. Про затвердження Положення про порядок передачі  в оренду майна спільної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради.

6. Про затвердження Статуту Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці в новій редакції.

7. Про   хід  виконання заходів по реалізації  комплексної програми охорони навколишнього  природного середовища  району до 2015  року.

8. Про внесення змін до персонального складу адміністративної комісії.

9. Про  продовження дії генеральних  планів смт Краснопілля, селища Михайлівського.

10. Про хід виконання програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2012-2015 роки.

11. Про виконання  заходів з розвитку фізичної культури і спорту на території селищної ради на 2007-20011 роки та  Програму розвитку фізичної культури і спорту  на території селищної ради на 2013-2016 роки.

12. Про хід виконання заходів, спрямованих  на реалізацію  районної цільової  соціальної програми запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2015 роки.

13. Про розгляд  документів реагування контролюючих органів щодо порушень  селищною радою земельного законодавства.

14. Про надання дозволу на розробку технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення  особистого селянського господарства.

15. Про припинення права користування земельними ділянками.

16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, гаражного будівництва.

17. Про затвердження проекту із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на умовах оренди з правом викупу гр. Волоховій Г.Г. по вул.  Мезенівська, 18  смт. Краснопілля.

18. Про продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування будівель  торгівлі.

19. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

20. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Краснопільській районній раді для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади  та місцевого самоврядування.

21. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів  оціночної діяльності у сфері оцінки земель.

22. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

Рішення двадцять третьої сесії (завантажити одним файлом)