Краснопільський район, Сумська область

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ (25.11.2012 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на двадцятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

22.11.2012                                                                            смт Краснопілля

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради від 29.12.2011 «Про селищний бюджет на  2012  рік».

2. Про план регуляторної діяльності селищної ради на 2013 рік.
3. Про проект встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування .
4. Про припинення права користування земельними ділянками.
5.  Про уточнення площі земельних ділянок.
6. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
7. Про затвердження  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки  несільськогосподарського призначення в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства  по вул. Мезенівська, 105 смт Краснопілля  Кононенко С.В.
8. Про  виділення земельних ділянок для будівництва господарських будівель та споруд, добудова до житлового будинку.
9. Про затвердження  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки  несільськогосподарського призначення в натурі (на місцевості) для  будівництва та обслуговування  будівель громадської забудови по вул. Мезенівська, 105 смт Краснопілля  СТК ТСО України ( на умовах оренди).
10. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються безоплатно у приватну власність.
11. Про вилучення земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні.
12. Про надання дозволу на складання державного акту спадкоємцям майна.
13. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства (на умовах оренди).
14. Про продовження договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення для комерційної діяльності.
15. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для промисловості (для розміщення  та експлуатації основних, підсобних, допоміжних споруд – виробництво тротуарної плитки та огорожі) по вул. Слави, 8 смт Краснопілля ФОП Комарницькому  Є. К.
16. Про надання дозволу на викуп та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
17. Про затвердження   проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу селищної ради.
18. Про погодження по наданню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради.
19. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу селищної ради.
Рішення двадцятої сесії (завантажити одним файлом)