Оголошення

Повідомлення про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» - філія «Краснопільське лісове  господарство» (ДП «Ліси України» - філія «Краснопільське лісове  господарство»») має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

15:33 05.12.2023

ВСТАНОВЛЕНО ТАРИФИ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ

Рішенням виконавчого комітету Краснопільської селищної ради №220 від 27.10.2023 року встановлено тарифи на теплову енергію, що виробляється ТОВ "Енергобіопостач" на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у розмірі 2909,54 грн/Гкал (з ПДВ).

09:00 07.11.2023

Філія «Краснопільське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» реалізує деревину дров’яної НВ

Філія «Краснопільське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періода 2023/2024 років інформуємо щодо можливості реалізації  деревини дров’яної НВ для потреб територіальної  громади:

15:12 30.10.2023

Увага! Відкриття конкурсних пропозицій на закупівлю твердого палива!

МІЖНАРОДНИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОГО ХРИСТА  має намір надати підтримку жителям Краснопільської громади шляхом забезпечення твердим паливом вразливих верств населення у кількості 150 домогосподарств (5 м3 на одне домогосподарство).

16:56 27.10.2023

Проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Краснопільська селищна рада повідомляє, що з метою виконання рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради від 08.05.2023 №75 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради» проведено конкурс за результатом якого переможцем було визначено КП «Екосервіс» Краснопільської селищної ради.

17:01 28.06.2023