Краснопільський район, Сумська область

ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 7

ПРОМІЖНІ   ВИБОРИ  ДЕПУТАТА  КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ  ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ  ОКРУГУ  №  7

22 квітня 2018 року

Краснопільська селищна виборча комісія

Постанова № 7

30 березня 2018 року

14-00 год. 20 хв.

Про реєстрацію кандидатів в депутати  по

одномандатному виборчому округу № 7

проміжних  виборів депутата Краснопільської

селищної ради

Краснопільська селищна виборча комісія

П О С Т А Н О В Л Я Є:

1. Зареєструвати  кандидатами в депутати Краснопільської селищної ради по одномандатному виборчому округу № 7:

1. ІЛЬЧЕНКО  ОЛЕКСАНДРА ГРИГОРОВИЧА – 1971 року народження, освіта вища,    безпартійний, приватний підприємець «Ільченко О.Г.», проживає смт Краснопілля Сумська область -  суб’єкт висування Краснопільська районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

2. ОВЧАР  АЛЛУ АНДРІЇВНУ – 1975 року народження, освіта вища,  член політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів -  УКРОП»,  приватний  підприємець,  проживає  смт  Краснопілля Сумська область -  суб’єкт висування Краснопільська районна організація політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів -  УКРОП».

3. КАЛЮЖНОГО  ЛЕОНІДА  ІВАНОВИЧА – 1986 року народження, дві вищі освіти,  безпартійний, приватний підприємець, директор з договірних відносин підприємства «БудМайс», член президії ГО «СОГО «Євромайдан» Сумщини, волонтер ГО «Патріотична Ліга», проживає смт Краснопілля Сумська область -  самовисування.

4. МАСЛЮК ЛЮДМИЛУ ФЕДОРІВНУ -1958 року народження, освіта вища, член  партії  «Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина»,  фізична особа-підприємець, проживає смт Краснопілля Сумська область – самовисування.

Голова  селищної виборчої  комісії                                             О. П. Махайова