Краснопільський район, Сумська область

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ФОП?

Дата створення: 14:14 11.12.2017

Пане Міністре, ми з дружиною маємо трохи заощаджень і одну ідею для бізнесу. Однак, щоб почати бізнес треба зареєструвати фізичну особу-підприємця. Підкажіть, як і що нам треба робити?

ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ

Дата створення: 17:16 29.11.2017

Краснопільська селищна рада має намір передати в оренду приміщення площею 31,0 м2, яке розташоване за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 6 під провадження підприємницької діяльності. Конкурс буде проводитись 25.12.2017 року 0 9:00 год. в приміщенні за адресою: смт Краснопілля вул. Мезенівська № 2. Для участі у конкурсі необхідно подати : заяву про оренду, копію документа, що посвідчує особу; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва ФО – платника єдиного податку.

КОНКУРСИ ПО ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ РОБІТ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

Дата створення: 13:49 29.11.2017

В приміщенні Краснопільської селищної ради за адресою: 42400,Сумська область, Краснопільський район, смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2  відбудуться конкурси по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель  та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на земельні ділянки Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу.

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

Дата створення: 11:37 29.11.2017

18.12.2017 року об 11 годині 20 хвилин у приміщенні Краснопільської селищної ради, за адресою: 42400, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 планується проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку.

ЗАКОН «МАСКИ-ШОУ СТОП» - ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ

Дата створення: 08:11 28.11.2017

Прийнятий парламентом закон про зменшення тиску правоохоронців на бізнес -  покликаний встановити баланс між ефективним розслідуванням і захистом прав господарюючих суб‘єктів та громадян України.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

Дата створення: 08:09 22.11.2017

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати?

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Дата створення: 22:11 24.10.2017

Хто має право на допомогу? Допомога при народженні дитини надається одному з батьківдитини або опікуну, який постійно проживає разом з дитиною.

ЮСТИЦІЯ: ДОКУМЕНТИ БЕЗ МЕЖ НАВІТЬ З КРАЇН СНД!

Дата створення: 08:19 10.10.2017

Конвенція - таке невідоме слово для більшості людей, а насправді це всього лише різновид міжнародного договору.

Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

Дата створення: 08:14 10.10.2017

Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

Дата створення: 11:39 29.09.2017

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.