Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

новини

ОЗДОРОВЛЕННЯ У ТАБОРІ ЦДЮТ «СУЗІР’Я»

Дата створення: 10:43 20.06.2018

Літо – пора канікул та літнього відпочинку. Організація   профільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями у літній період. На базі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради для 20 вихованців  щорічно організовується  робота  табору відпочинку  з денним перебуванням. За короткий проміжок часу вихователі табору створюють  реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна та психологічна гармонія людини, а також доброзичливі стосунки з людьми, природою та із самим собою.

ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 19:35 19.06.2018

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук разом з представниками підрядної організації, начальником управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації Анатолієм Ворожко відвідали Краснопільську загальноосвітню школу I-III ступенів.

«ЗАПИТАЙ У МЕНЕ ОСОБИСТО»

Дата створення: 10:44 19.06.2018

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто». Суть проекту полягає в організації особистого прийому громадян з числа молоді головою Сумської ОДА Миколою Клочком під час якої будь хто з представників молодіжного середовища нашої області може особисто зустрітися з головою та поспілкувалися на тему, що хвилює молодь та яка є актуальною. Умови організації зустрічі наступні:

В УГРОЇДАХ ПОБУДУЮТЬ СУЧАСНУ АМБУЛАТОРІЮ НОВОГО ТИПУ

Дата створення: 17:58 15.06.2018

Під головуванням секретаря селищної ради Ірини Юхти відбулася позачергова сесія Краснопільської ОТГ, яка була зумовлена невідкладним прийняттям рішень що стосуються будівництва двох об’єктів соціальної сфери, а саме: спорудження центру безпеки громади в селищі Краснопілля та амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги в смт Угроїди.

ВІДБУВСЯ ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО ЦНАПу ДО ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата створення: 13:44 15.06.2018

15.06.2018р. на території Чернеччинського старостинського округу працював мобільний підрозділ ЦНАП Краснопільської ОТГ.

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОЧІ ПОЇЗДКИ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 08:36 15.06.2018

Так, під час робочої поїздки до Угроїдського старостинського округу керівник громади відвідав заклади соціальної сфери та провів зустрічі з їх  колективами. Мешканців старостату турбували питання ремонту дорожнього покриття, функціонування закладів освіти та охорони здоров’я, благоустрою та облаштування зон відпочинку тощо.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Дата створення: 18:59 14.06.2018

Свято спорту проходило на центральній площі селища Краснопілля 14 червня 2018 року, де пройшли легкоатлетичні змагання приурочені «Дню Олімпійського бігу».

В Чернеччинському старостинському окрузі працюватиме мобільний ЦНАП

Дата створення: 16:03 13.06.2018

В пятницю, 15 червня, жителі Чернеччинського старостинського округу можуть отримати послуги та звернутися за консультаціями до "мобільного підрозділу" відділу «Центр надання адміністративних послуг», який працюватиме на території округу.

РОЗПОЧАЛИСЯ ЗМАГАННЯ З ТЕХНІКИ ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Дата створення: 13:40 13.06.2018

12 червня цього року розпочалися змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів в урочищі Ростакове на території Хмелівського старостинського округу.

ПОВЕРНЕННЯ ЧАСТИНИ НЕВИКОРИСТАНОЇ СУБСИДІЇ ДОМОГОСПОДАРСТВУ

Дата створення: 13:23 13.06.2018

Як і в минулому році, після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.