Краснопільський район, Сумська область

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумського державного університету відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Олімпіада проходила у два тури за загальними завданнями Міністерства освіти і науки України.

Вундеркінди з усієї області з’їхалися, аби визначити, хто ж цьогоріч кращий у айті-технологіях. В олімпіаді взяло участь 54 учні, із них 25 учнів – 9 класу. Краснопільську селищну раду представляв учень 8 класу  Краснопільської гімназії Шляхтун Денис, який виконував завдання 9 класу (вчитель Чехунова Любов Василівна).

Денис з дитинства захоплюється створенням дизайну для комп’ютерних ігор. Каже, із програмуванням планує пов’язати своє майбутнє. Саме тому цього року взяв участь в олімпіаді з інформаційних технологій  та посів ІІІ місце на обласному етапі.

У Дениса це вже друга перемога на ІІІ етапі учнівських олімпіад. Вітаємо!