Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ЗАСІДАННЯ "КРУГЛОГО СТОЛУ" З ПІДПРИЄМЦЯМИ ГРОМАДИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

1 вересня голова Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук взяв участь у засіданні "круглого столу" з підприємцями громади з нагоди професійного свята Дня підприємця яке відзначається щорічно в Україні у першу неділю вересня. Засідання відбулося на базі Краснопільського районного центру зайнятості.

На початку зустрічі з короткою інформацією про стан справ на ринку праці в Краснопільському районі виступила директор центру зайнятості Галина Акименко. Вона привітала підприємців із професійним святом, побажала здоров’я, процвітання та мирного неба.

В свою чергу Юрій Яремчук також привітав підприємців напередодні їхнього свята та щиро подякував за порозуміння в роботі та спільний внесок у соціально-економічний стан громади.

- Одним із факторів успішного розвитку громади є тісна взаємодія влади і бізнесу, яка має бути обумовлена постійним діалогом та активною участю підприємців у різних проектах, програмах та безпосередньому житті громади, - відмітив Юрій Яремчук.

Керівник об’єднаної громади також відзначив, що Краснопільська селищна рада плідно працює над залученням інвестицій до громади, створенням нових робочих місць та розвитком інфраструктури регіону.

Крім того учасники "круглого столу" обговорили шляхи майбутньої співпраці влади із підприємствами малого і середнього бізнесу, можливість збільшення робочих місць, обсягів виробництва тощо.

Під час зустрічі кращим підприємцям за вагомий особистий внесок в розвиток підприємництва, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня підприємця України грамоти від Краснопільської селищної ради та районного центру зайнятості вручили Юрій Яремчук та Галина Акименко.« повернутися до списку новин