Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

30 січня 2018 року, відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи  Краснопільської селищної ради, Свєтловою Т.В., методистом з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО було проведено методичний порадник «Особливості підготовки до ЗНО з математики в 2018 році».

У заході взяли участь 14 учителів, які викладають у закладах загальної середньої освіти Краснопільської, Миропільської ОТГ та Краснопільської районної ради.

Свєтлова Т.В. акцентувала увагу присутніх на важливості підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до успішної участі в ЗНО з математики, проаналізувала результативність складання державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2017 році випускниками закладів загальної середньої освіти Краснопільського району.

Наголосила на організаційно-методичних аспектах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2018 році.

З учителями математики Свєтловою Т.В. проведено практичне заняття-тренінг з розв’язування завдань у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Тетяна Володимирівна ознайомила вчителів з можливістю використання сучасних навчально-методичних посібників та онлайн ресурсів для підготовки учнів до олімпіади та ЗНО-2018 з математики, надала методичні рекомендації щодо підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання з математики та організації самоосвітньої діяльності учителів математики з підвищення власного фахового рівня.« повернутися до списку новин