З 9 ЖОВТНЯ У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАТО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Дата: 10.10.2017 08:37

Враховуючи зниження температури зовнішнього повітря було прийнято рішення про початок в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді опалювального сезону. Відповідне розпорядження «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років» було підписане селищним головою Юрієм Яремчуком.

- Першочерговим завданням на сьогодні є забезпечення стабільного температурного режиму. Станом на 10 жовтня 2017 року опалюються всі заклади соціальної сфери громади. Тому хочу висловити подяку всім службам та відділам, які причетні до підготовки до опалювального сезону за відповідальну та злагоджену роботу, – зазначив Юрій Яремчук.