Краснопільський район, Сумська область

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування - державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства. Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. Тому й надалі залишаються актуальними питання децентралізації, вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі заради становлення та розвитку рідного краю. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови Краснопільщини, Сумщини та України.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук