Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

РОБОЧА ПОЇЗДКА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО САМОТОЇВКИ

Спочатку керівник об'єднаної громади провів особистий прийом громадян, де жителями були порушені питання благоустрою, ремонту вуличного освітлення, вивезення твердих побутових відходів та розробки нового генерального плану села Самотоївка. Крім того, селян турбувало вирішення питання торгівельного обслуговування.

Далі Юрій Яремчук провів робочу зустріч з керівництвом СТОВ "Думівське". Зокрема було обговорено питання співпраці та участі товариства в соціально-економічному житті Самотоївського старостинського округу.

Питання покращення роботи закладів соціальної сфери, зміцнення їх матеріально-технічної бази порушувались під час візиту Юрія Яремчука до місцевої школи, дитячого садка та будинку культури.

Не вирішеним залишається питання реконструкції котельні Самотоївського ДНЗ. Наразі виготовлено проект та триває пошук джерел фінансування ремонту котельні.

Окремим пунктом візиту селищного голови був його візит до Самотоївської АЗПСМ, де наразі розпочато реконструкцію даху та триває поточний ремонт приміщення.

- Говорячи про даний об'єкт, то тут ми маємо якнайшвидше розпочати роботу лабораторії, яка буде обслуговувати жителів Самотоївського і Чернеччинського старостинських округів. Поряд з цим заклад буде доукомплектовано необхідним медичним обладнанням, певна робота буде проводитись в цьому, та продовжена в наступному році, - підкреслив Юрій Яремчук.« повернутися до списку новин