Краснопільський район, Сумська область

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Це свято, насамперед, на честь тих, хто нині захищає територію, суверенітет та незалежність нашої країни, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

Захист рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Служба в лавах Української армії – це продовження славних традицій предків, великої звитяги козацтва та наших батьків, дідів, прадідів.

Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Від щирого серця бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук