Краснопільський район, Сумська область

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери України.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякую вам за сумлінну працю. Зичу міцного здоров’я, людського щастя, родинного благополуччя і достатку, злагоди, наснаги та терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку на благо розвитку нашої держави!

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук