Краснопільський район, Сумська область

ПРИВІТАННЯ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!

Свято Різдва символізує народження нових надій, нової віри, нового життя. Це світле свято являє нам, що Спаситель з нами, що добро та любов, які він нам заповідав, торжествують.

Очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає всім нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього. Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій.

З сердечною теплотою бажаю всім міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення на користь Краснопільщини та України.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук