У ДИТЯЧОМУ САДКУ ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДАХУ

Дата: 03.01.2018 13:31

На капітальний ремонт даху дошкільного навчального закладу «Колосок» смт Краснопілля витрачено майже 240 000 грн.

За словами завідувача садочка покрівля потребувала заміни вже давно, адже попередня була зіпсована часом.

- Це було серйозною проблемою, оскільки дах протікав, в дитячих групах була вологість. Естетичний вигляд був абсолютно неприйнятний, тому разом з керівництвом селищної ради вирішили капітально відремонтувати покрівлю дошкільного закладу.

Крім капітального ремонту даху в дошкільному навчальному закладі опрацьовується питання утеплення приміщення. На даний час у садочку навчаються 55 вихованців.

- Наші дітки мають перебувати та виховуватись у комфортних умовах. Поряд з цим в цьому році передбачається покращення матеріальної бази дошкільних навчальних закладів Краснопільської ОТГ, проведення в них поточних ремонтів тощо, - зазначив Юрій Яремчук.