Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ЕКСКУРСІЯ У ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ

24 січня 2018 року відбулася запланована оглядова екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради України, єдиного законодавчого органу, для  групи учнів закладів загальної середньої освіти Сумської області, серед яких і учні закладів Краснопільської селищної ради.

Під час екскурсії :

- на власні очі побачили, де і як працюють депутати;

- почули про таємні підземні ходи, якими депутати можуть непомітно "зникнути" з парламенту;

- зацінили, що їдять депутати в їдальні;

- дізналися все про внутрішнє життя парламенту;

- побували в кулуарах Верховної Ради та прес-пойнту, де проходять брифінги народних депутатів,  де під час перерв депутати погоджують свої рішення між собою та дають інтерв'ю;

- зробили багато крутих фоток на пам'ять.

Під час 2-годинної екскурсії на власні очі побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який народні депутати першого скликання внесли до сесійної зали Верховної  Ради 24 серпня 1991 року.

Завітали до сесійної зали, в якій ухвалюються закони України, а також оглянули колекцію експонатів, що безпосередньо пов’язані з набуттям Україною Незалежності.

Цей день був надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним для школярів. Дана екскурсія стала можливою за ініціативи соціал-демократичної партії та підтримки народного депутата України Олександра Сугоняко.« повернутися до списку новин