Краснопільський район, Сумська область

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРОМ СУГОНЯКО

Особливу увагу вони приділили питанню ремонту доріг, залученню під це необхідних коштів. Зокрема говорилося про ремонт дороги від Краснопілля в напрямку м. Суми та від Краснопілля до Угроїд.

Крім того, мова йшла про інфраструктурні об’єкти, заклади освіти, охорони здоров’я тощо. Окремо обговорено питання продовження реконструкції Краснопільської школи в рамках реалізації проекту "Нової української школи".

- Разом з народним депутатом також обговорили питання співпраці з інвесторами, які вкладають кошти в розбудову Кранопільщини, їх участі у співфінансуванні ремонту дорожнього покриття та інших проектах, окреслили першочергові спільні кроки подальшої роботи у 2018 році, - зазначив Юрій Яремчук.