УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018

Дата: 06.02.2018 14:42

Із 30 січня по 2 лютого 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся очний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Протягом трьох конкурсних днів найкращі вчителі області змагались у чотирьох номінаціях за право представляти Сумщину на Всеукраїнському рівні. Конкурсантам необхідно було подолати багато конкурсних сходинок-випробувань: «Методичний практикум», «Учитель – особистість творча», «Практична робота з навчального предмета», «Навчальний проект», «Відкритий урок та його самоаналіз».

2 лютого – фінал обласного конкурсу. На сцені Сумської обласної філармонії  переможці та призери  за номінаціями, серед лауреатів і Максим Іванович Кокадей, учитель української мови та літератури Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможців вітали: голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко М.О.; заступник голови Сумської обласної ради Головко Т.І.; директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробова В.П.; голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти Осадчий С.В.; завідувач кафедри спорту навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, голова журі в номінації «Фізична культура» Гончаренко В.І.

Концертні номери фіналістам змагань дарували творчі колективи Сумської обласної філармонії.

У дарунок переможці та лауреати конкурсу отримали грошові винагороди, цінні подарунки від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумської обласної організації профспілки працівників освіти, видавництв та спонсорів тощо.