Краснопільський район, Сумська область

Навчання для майбутнього

Із 15.03  по 17.03.2018 року проходила друга очна сесії для вчителів, які будуть працювати з першокласниками в 2018-2019 навчальному році.  Вона відбулася на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Учасники, вчителі закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської райдержадміністрації та Миропільської ОТГ, під керівництвом тренера Терещенко Ніни Артемівни опрацювали два модуля «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища» та «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення». Під час тренінгу ознайомилися з Державним стандартом початкової освіти, освітніми галузями, навчальним планом та програмами. Разом з практичним психологом Дядечко Надією Іванівною пригадали вправи та ігри, які можна використовувати під час ранкових зустрічей, активного відпочинку дітей, а також розробили ескіз класної кімнати та брали участь в сюжетно – рольових іграх.