Краснопільський район, Сумська область

РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів виконавчого апарату на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

Зокрема піднімалося питання реагування на надзвичайні ситуації в зв'язку з інтенсивним сніготаненням та випадінням опадів. Обговорювалось питання благоустрою та ремонту дорожнього покриття, яке зазнало суттєвих руйнувань на території селища Краснопілля та громади в цілому.

Також керівник об'єднаної громади виступив з ініціативою започаткування акції "Краснопільщина квітуча", до якої пропонується долучитись всім небайдужим жителям нашої громади з метою якомога більшої посадки на території Краснопілля та старостинських округів зелених, квіткових алей та клумб.

- Будемо раді, якщо до акції долучаться всі небайдужі жителі громади, а також підприємства та організації, аби прикрасити квітники біля своїх будівель, організацій і установ, щоб зробити Краснопільщину красивою, охайною та доглянутою, - зазначив Юрій Яремчук.