СТВОРИМО «МІСТЕЧКО ПРИГОД» РАЗОМ

Дата: 10.04.2018 16:35

Згідно Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки планується створення «Містечка Пригод» в смт. Краснопілля. Будівництво цього відпочинкового об’єкту планується в центральній частині селища в парку біля стадіону «Колос». В подальшому «Містечко пригод» стане головним місцем проведення дитячих, молодіжних та розважальних заходів, відпочинку та дозвілля населення.

Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих громадян, проектантів, будівельні організації, всіх хто запропонує ідеї та допомогу в реалізації цього проекту.

Створимо разом «Містечко Пригод» – мальовничий острівець відпочинку і для дітей, і для дорослих!