ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: УБЕЗПЕЧИТИ ВІД РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ ЗЕМЕЛЬ – ЗАВДАННЯ АГРАРНИХ ШТАБІВ

Дата: 20.04.2018 08:44

Антирейдерські аграрні штаби – дієвий інструмент боротьби з незаконним захопленням земель в аграрному секторі держави. На це звернуто увагу на рівні Кабінету Міністрів, адже на часі – весняно-польові роботи і можуть активізуватися бажаючі нажитися на чужих землях.

«На Сумщині оперативний штаб із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя працює для того, щоб не допустити неправомірних дій, – наголошує керівник юстиції області Ірина Свистун. – Ми реагуємо на кожен тривожний сигнал, кожен дзвінок. І як показала практика жнивної пори 2017 року, коли ініціатива Мінюсту тільки-но була запроваджена, ефективність такої роботи відчутна. Нагадаю, тоді на гарячу лінію надійшло 73 дзвінки,  і ситуації були різного градуса напруги. Оперативний штаб здійснював виїзди у райони, де спілкувалися зі сторонами конфлікту, шукали правомірне рішення.  Завдячуючи постійній серйозній роботі, коли ми не давали жодної можливості конфліктним ситуаціям розгоратися, а працювали на упередження, роз’яснювали сторонам, як діяти виключно у правовому полі, рейдерських захоплень в області не зафіксовано».

Нагадаємо, що гаряча телефонна лінія щодо протидії аграрному рейдерству працює – 099-50-60-222 та 066-306-24-34