Краснопільський район, Сумська область

ВИСТАВКА-ФОРУМ «ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ»

26 квітня 2018 року начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності  Краснопільської селищної ради Інна Лісун, а також головний спеціаліст відділу Олександр Щербак взяли участь у Форумі – виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для малого та середнього підприємництва Сумщини». Форум відбувся в м Суми у  Конгрес-центрі СумДУ. Захід був організований Центром підтримки бізнесу м. Суми у рамках ініціативи Європейського Союзу за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, за сприяння Сумської обласної державної адміністрації.

Даний форум орієнтований на власників підприємств малого, середнього та великого бізнесу, а також для органів державної влади та органів місцевого самоврядування,  які зацікавлені у підвищенні економічної ефективності господарської діяльності шляхом впровадження енергозберігаючих технологій.

Учасники форуму мали змогу ознайомитися  із сучасними технологіями енергозбереження та можливостями їх практичного застосування,  переглянути презентації напрацювань компаній у сфері технологій енергозбереження, а також ознайомитися  із продуктами та рішеннями, які пропонували учасники виставки.