Краснопільський район, Сумська область

«ЯВІР» ВИХОДИТЬ ДО ФІНАЛУ Кубка регіонів ФФСО

Обігравши збірну команду Путивльського району з рахунком 0:2 краснопільський «Явір» проходить до чвертьфіналу Кубку регіонів федерації футболу Сумської області. Слід зазначити, що у приміщенні федерації футболу Сумської області відбулось жеребкування 1/4 фіналу турніру, в якому явірці зіграють з командою «Колос» (Северинівка, Сумський район). Матч відбудеться 6 травня на стадіоні «Колос». Початок гри о 16-00 годині.

Тож Краснопільська селищна рада вітає наших футболістів з проходженням в черговий раунд змагань.

- В цьому футбольному сезоні команда «Явір» буде представляти Краснопільську ОТГ в першості області з футболу. Ми маємо і надалі продовжувати славні спортивні традиції Краснопільщини і докладатимемо максимум зусиль, щоб команда не тільки існувала, а ще й розвивалася та займала призові місця, - зазначив Юрій Яремчук.