Краснопільський район, Сумська область

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ЗУСТРІВСЯ З ЛАРСОМ НОРДГРЕНОМ - ПОЛІТИЧНИМ РАДНИКОМ В СТОКГОЛЬМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ

В ході неформальної зустрічі Юрій Яремчук розповів про Краснопільську громаду та її діяльність, про проекти над якими зараз працює Краснопільська ОТГ, ознайомив зарубіжного гостя з роботою апарату селищної ради та зокрема відділу «Центр надання адміністративних послуг». Адже фінансування реконструкції ЦНАП відбувалось саме завдяки програмі U-LEAD component 2, яку реалізує шведська компанія SKL International.

Крім того, мова йшла про міжнародне співробітництво та партнерство, що передбачає співпрацю у напрямку розвитку гуманітарної сфери, освіти, охорони здоров’я тощо.

Юрій Яремчук подякував Ларсу Нордгрену за візит та висловив сподівання щодо перспектив подальшого співробітництва між країнами в рамках різних програм та проектів.