ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!

Дата: 07.05.2018 08:30

Оголошення про проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

В рамках реалізації заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням дванадцятої сесії Краснопільської селищної ради 7 скликання від 28 лютого 2018 року відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного та обласного бюджетів часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання на території Краснопільської селищної ради та здійснюють підприємницьку діяльність на території громади не менше 1 (одного) року до дати звернення щодо отримання компенсації.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого (середнього)підприємництва необхідно протягом 30-ти календарних днів включно, з дня оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу на в районній газеті «Перемога» подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, телефон (0542) 65 91 17,  e-mail:  fondsumy-sor@ukr.net) документи, передбачені розділом 3 Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді  на 2018-2020 роки, розміщеній на офіційному сайті громади за посиланням:

Додаткову інформацію щодо умов та порядку проведення Конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Краснопільської селищної ради безпосередньо або за телефоном (05459) 7-13-77.