Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ ПЛАНУ ДІЙ СТАЛОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО ТА КЛІМАТИЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

7 травня 2018 року в залі Краснопільської селищної ради відбулося засідання робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку (ПДСЕРК) Краснопільської об’єднаної територіальної громади до 2030 року, як запоруки виконання зобов’язань Європейської ініціативи «Угода мерів».

Провів засідання заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, заступник голови робочої групи Василь Лавріненко, який ознайомив всіх присутніх із розпорядженням щодо утворення робочої групи з розробки Плану дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку. Начальник відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун доповіла присутнім про Європейську ініціативу «Угода мерів», до якої приєдналася Краснопільська ОТГ, завдання та зобов’язання, які стоять перед громадою в ході її реалізації.

За результатами засідання робочої групи було вирішено організувати збір вихідних даних та пропозицій, які повинні бути включені до Плану до 2030 року.

Варто зазначити, що План дій сталого енергетичного та кліматичного розвитку спрямований на зниження викидів СO2 та зменшення споживання енергоносіїв на відповідній території.« повернутися до списку новин