ПЕРЕМОГА В СЕРЦЯХ ПОКОЛІНЬ

Дата: 11.05.2018 09:00

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 4 травня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради відбулося свято для ветеранів. Вогник зібрав 25 ветеранів, які обслуговуються територіальним центром.

З найкращими побажаннями до присутніх звернулися почесні гості – секретар селищної ради Ірина Юхта, керівник апарату Краснопільської РДА Олена Завгородня, заступник голови районної ради Іван Гавенко, начальник управління соціального захисту населення Олена Лавріненко, начальник Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Анатолій Петров, голова районної ради ветеранів Володимир Дяченко та директор територіального центру Олександр Демченко.

Незабутній святковий настрій ветеранам та гостям свята подарували вокальний гурт «Посмішка». Закінчилося свято святковим столом, а після обіду ветеранам були вручені подарунки.

Адміністрація територіального центру та ветерани щиро вдячні за допомогу в проведені свята спонсорам ФГ «Колос», ФОП Макаренко Н.В., ФОП Лупка Л.В., ФОП Водотика В.В., ФОП Жданько О.Г., ФОП Грива В.М., ФОП Пиленко Ю.М., ФОП Веремієнко С.С., приватним перевізникам Кононенко С.В., Грива С.М.