Краснопільський район, Сумська область

12 ТРАВНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Вітання Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука з Міжнародним Днем медичної сестри

Шановні медичні сестри Краснопільщини!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Ваша професія не тільки поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, але й визначає розуміння цінності людського життя, усвідомлення потреби доброти та піклування, вміння бачити не тільки хворобу, а й людину з її духовною та фізичною неповторністю.

Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та відкриті серця вселяють надію і допомагають здолати хвороби. Велике вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї галузі.

Від щирого серця бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

Краснопільський селищний голова                       Юрій Яремчук