Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

«ОРІОН» ПРОДОВЖУЄ ЗБИРАТИ КУБКИ

Кубок відкриття футбольного сезону-2018 приймала у себе Самотооївка.

У турнірі взяли участь 10 команд району. Якщо шість з них за жеребом відразу потрапили до ¼ фіналу, то чотирьом довелось розпочинати з 1/8. На цій стадії турніру «Явір» і «Миропілля-1» в основний час сильнішого не виявили (2:2), а ось в серії післяматчевих пенальті до наступного раунду пройшли миропільці. В іншому матчі цієї стадії ФК «Мезенівка» з рахунком 1:0 переграла «Юність» з Угроїд.

Результати ¼ фіналу такі: "Оріон" (Осоївка» - «Вікторія» (Великий Бобрик) – 0:0 (4:1), ФК «Миропілля1» - ФК «Миропілля-2» - 2:0, «Колос» (Самотоївка) – ФК «Покровка» - 0:3, ФК «Мезенівка» - ФК «Покровка» - 0:2.

У півфінальних зустрічах зафіксовані такі результати: «Оріон» - ФК «Миропілля1» - 1:0, ФК «Покровка» - ФК «Мезенівка» - 2:1.

У фіналі зустрілись дійсно найсильніші команди того ігрового дня - «Оріон» та ФК «Покровка», де перемогу з рахунком 2:0 здобула команда з Осоївки.

Звання «Кращий гравець кубка відкриття футбольного сезону 2018р.» отримали Максим Мисловський «Оріон» та Володимир Журавльов (ФК «Покровка»).

Краснопільська селищна рада вітає футболістів Осоївкого старостинського округу з перемогою та бажає успіхів у подальших матчах чемпіонату району.« повернутися до списку новин