ПРЕДСТАВНИКИ ФУНДАЦІЇ МЕНЕДЖЕРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ПРИЇДУТЬ НА КРАСНОПІЛЬЩИНУ, ЩОБ ПОДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ РЕФОРМ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 15.05.2018 17:30

В рамках програми «Польська Допомога 2018», проекту «Нові об’єднані громади - як успішно управляти місцевим розвитком» та за підтримки Фундації Менеджерських ініціатив Краснопільську громаду з 3-х денним візитом відвідають польські експерти.

В рамках візиту планується провести ряд тренінгів щодо ключових сфер у об’єднаній громаді, таких як: формування і реалізація бюджету, освіта, комунальне господарство, енергетична ефективність, культура і туризм та розробка стратегії розвитку громади. Метою тренінгів є обговорення питань, що стосуються підвищення ефективності управління ключовими сферами компетенцій нових громад на основі українського законодавства і польського досвіду.

- Для нашої громади це є дуже корисним та важливим, адже тренінги будуть проводити експерти, які від початку реформи децентралізації в Україні підтримують її реалізацію та мають багаторічний досвід у сфері розробки стратегій розвитку, управління різними сферами життєдіяльності органів місцевого самоврядування та є практиками управління у польському самоврядуванні, - зазначив Юрій Яремчук.