Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

КВІТУЧА КРАСА КРАСНОПІЛЬЩИНИ

Для покращення естетичного вигляду, в рамках акції "Краснопільщина квітуча" 18 травня працівниками Краснопільської селищної ради було висаджено майже 2000 саджанців різноманітних квітів.

Так, зокрема, квіти були висаджені на центральній площі селища, біля Меморіалу загиблих воїнів, пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів та по вулиці Сумська. До акції також долучились працівники Палацу культури та районного центру зайнятості.

Тепер такі квіти, як петунії, чорнобривці, сальвії, агератум та циценарії прикрашатимуть наше Краснопілля і будуть милувати око гостей та мешканців селища.

- Завдяки цій акції наше селище стане більш привабливішим та квітучим, - переконаний Юрій Яремчук. - Далі робота в цьому напрямку буде продовжена, наразі на стадії виготовлення металоконструкції для вазонів і квіткових композицій, які також будуть розташовані в центральній частині Краснопілля.

Крім того, цього дня квіти також були посаджені в селі Самотоївка. Там зокрема, вздовж центральної вулиці було висаджено 500 саджанців чорнобривців та 300 петуній.« повернутися до списку новин