Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОЧІ ПОЇЗДКИ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Так, під час робочої поїздки до Угроїдського старостинського округу керівник громади відвідав заклади соціальної сфери та провів зустрічі з їх  колективами. Мешканців старостату турбували питання ремонту дорожнього покриття, функціонування закладів освіти та охорони здоров’я, благоустрою та облаштування зон відпочинку тощо.

- Ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб питання ремонту доріг в окрузі зрушилось з місця, - запевнив мешканців округу Юрій Яремчук. - Хочу повідомити, що Службою автомобільних доріг у Сумській області оголошено тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення від Краснопілля до Угроїд. Поряд з цим, опрацьовується питання ремонту дорожнього покриття методом співфінансування з державним бюджетом по селищу Угроїди, кошти під ці цілі вже виділено.

В рамках робочої поїздки очільник громади відвідав місцеву школу, де наразі виготовляється проектно-кошторисна документація по її реконструкції, що передбачатиме заміну вікон, ремонт даху та утеплення приміщення. Поряд з цим, в навчальному закладі повним ходом триває підготовка та облаштування класних та ігрових кімнат початкової ланки за державною програмою «Нова українська школа».

Також під час поїздки Юрій Яремчук зосередив увагу на питанні створення умов для культурно-спортивного дозвілля мешканців Угроїдського старостинського округу. Тут вирішенням даної проблеми дозвілля селян можливе за умови облаштування та розмежування сільського стадіону на спортивну, ігрову та відпочинкову зони.« повернутися до списку новин