У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ЗАПРОВАДЖЕНО ЩОДЕННИЙ ЕНЕРГОМОНІТОРИНГ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ

Дата: 03.07.2018 11:54

Рішенням сімнадцятої сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради затверджено Концепцію та Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту бюджетної сфери Краснопільської ОТГ, а також прийнято рішення про порядок збору інформації щодо стану споживання енергоресурсів бюджетними установами на території громади.

Уже з 2 липня 2018 року 37 закладів Краснопільської ОТГ розпочали користуватися роботою програми «ЕНЕРГОБАЛАНС» у пілотному режимі. Для відповідальних осіб – керівників, завгоспів, працівників бюджетних закладів був проведений семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу, роз’яснено їх функціональні обов’язки, проведено  ознайомлення з системою «ЕНЕРГОБАЛАНС» та порядком роботи енергоменеджера  відповідного об’єкту.

Дана система працює вже у багатьох містах як України, так і за її межами, а саме в деяких містах Білорусі та Молдови.

«Запровадження енергомоніторингу повинно забезпечити ефективне управління енергоспоживанням, покращення роботи енергосистем, пряму економію енергоресурсів через своєчасне виявлення та усунення надмірних витрат та втрат енергоресурсів, підвищення фінансової спроможності бюджетних установ за рахунок економії енергоресурсів, шляхи подальшого інвестування в енергозберігаючі заходи тощо. Чим раніше ми візьмемо під контроль питання енергоефективності у своїй громаді, тим більше шансів у громади на успішне економічне та екологічне майбутнє», - зазначив селищний голова Юрій Яремчук.