Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ЗІ 100-ЛІТНІМ ЮВІЛЕЄМ ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛЬКУ КРАСНОПІЛЛЯ

Соте літо свого життя зустріла жителька Краснопілля Супрун Марія Яківна. Жінка любить життя, а доля відміряла за це їй такий поважний вік. З “першим серйозним” ювілеєм Марію Яківну із подарунками і квітами завітали привітати Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко, начальник управління соціального захисту Краснопільської РДА Олена Лавріненко, депутат селищної ради Людмила Маслюк. Багато теплих слів почула на свою адресу ювілярка не лише від представників влади, а й від дітей, внуків, правнуків, сусідів, які збіралися за великим святковим столом.

- З нагоди Вашого ювілею прийміть побажання всіх життєвих благ, наснаги і сили! Хай багатими на добро та людську щедрість будуть всі Ваші дні. Зичу миру, добра та щастя у вашій родині, - звернувся до ювілярки Юрій Яремчук.

Подружжя Якова Петровича та Лукії Онисіївни Рудченків вже мали чотирьох синів: Михайла, Олексія, Андрія та Івана, коли 8 липня 1918 року народилась донечка. Дали їй чудове ім’я – Марія. Проживала сім’я на вулиці Жуківка, що зараз має назву «Виноградна», в селищі Краснопілля. Буремні роки війни, процес колективізації, голодомор - пам’ять жінки дбайливо приховала десь глибоко в душі.

Марія Яківна охоче поділилася спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті.« повернутися до списку новин