Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА В ЧЕРНЕЧЧИНІ

На прекрасне свято Івана Купала, гарного літнього дня масові народні гуляння з нагоди Дня села були у мальовничому селі Чернеччина Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

Чернеччинська громада радо зустрічала гостей. А їх на святі було багато. На спорудженому літньому майданчику біля урочища Став Заводський організовано розпочалося свято. В.о. старости Чернеччинського старостинського округу Іван Рагулін щиро вітав всіх присутніх, а допомагав йому вести свято творчий колектив сільського БК. Цікаву і змістовну програму підготували сільські працівники культури та запрошені артисти. Щедрі оплески лунали на адресу трудових колективів старостинського округу, місцевого сільгосппідприємства, загальноосвітньої школи, дитячого садочка, - їм усім були присвячені музичні вітання.

За традицією, вітали найстарших і наймолодших жителів, найстаршу подружню пару. Черниччани отримали подарунки, які щиро вручав в.о. старости. Учасники і глядачі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників нашої країни, а також віддали належне мужності учасників бойових дій, які проживають нині у селі.

Аби поздоровити громаду села зі святом, на гостини завітали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко. Вони дякували працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Краснопільщини в цілому. Адже сьогодні село живе, працює, розвивається, підтримує прадавні звичаї й традиції.

Почесною грамотою Краснопільської селищної ради відзначено заступника директора з виховної роботи Чернеччинського НВК Галину Чоботок та грамотою районної ради відзначено керівників чернеччинського зразкового хореографічного колективу «Березіль» Юрія та Тетяну Завражних, а також в.о. старости Чернеччинського старостинського округу Івана Рагуліна.

Аматори сцени дарували присутнім свої творчі надбання, доробки, позитивні емоції та гарний настрій. Розвагою для наймолодших гостів свята стали: ігрове містечко, стрибки на батутах. Всі бажаючі мали можливість взяти участь у спортивних змаганнях. Переможці відзначені грамотами та грошовими нагородами. Оформлена виставка робіт місцевих рукодільниць.

А завершилось свято традиційною козацькою кашею, юшкою та іншими частуваннями. Святом залишились задоволені усі. День села у Чернеччині став гарною традицією, він збирає у дружнє коло всі сім'ї й родини, відновлює і відроджує українські традиції.« повернутися до списку новин