ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "ВІДКРИТТЯ НОВОГО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ - ВАЖЛИВИЙ ПОКАЗНИК ЗМІН НА КРАЩЕ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ"

Дата: 07.11.2017 17:09

Нині Краснопільською об'єднаною територіальною громадою реалізується безліч проектів, серед яких чільне місце займає проект по створенню нового центру надання адміністративних послуг, який би зміг забезпечити належні умови для ефективного надання адміністративних послуг, відповідної якості обслуговування жителів об'єднаної громади, надання інформаційно-консультативних послуг тощо.

Наразі тривають активні ремонтні роботи та вже найближчим часом планується відкриття нового ЦНАПу. Дизайн інтер’єру розробила компанія Sirotov ARCHI TECTS. Фінансується реконструкція в рамках програми U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», яку реалізує шведська компанія SKL International.

- Наша мета – створення сучасного центру надання адміністративних послуг, аби жителі громади мали змогу отримували адміністративні послуги швидко та зручно і в комфортних умовах. Відкриття даного ЦНАПу це насамперед демонстрація змін на краще, які відбуваються в громаді, символ зміни обличчя громади та ставлення влади до кожного її жителя, - переконаний Юрій Яремчук.