Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

КВЕСТ СЕРЕД УЧНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

14 лютого 2018 року серед учнів об'єднаної територіальної громади за участі представників програми U-LEAD з Європою проведено гру-квест з нагоди офіційного відкриття Краснопільського Центру надання адміністративних послуг.

Участь у квесті приймали учні старших класів Краснопільської загальноосвітньої школи, Краснопільської гімназії, Угроїдської, Самотоївської та Хмелівської загальноосвітніх шкіл, Осоївського і Чернеччинського НВК.

З вітальним словом до учасників змагання звернулися Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, секретар селищної ради Ірина Юхта та члени журі.

- Одним із головних пріоритетів в роботі місцевої влади це якісне надання послуг жителям громади, саме з цією метою і відкривається новий Центр надання адміністративних послуг. Створити гідний ЦНАП в Краснопільській громаді виявилося можливим завдяки програмі U-LEAD з Європою, - зазначив Юрій Яремчук.

Гра-квест складалася з трьох етапів, учасники повинні були проявити свої знання з історії рідного краю, виконати завдання на логічне мислення та знати певну інформацію про діяльність ЦНАПів, які послуги вони надають тощо.

Отже за результатами змагань перемогу здобули учні Краснопільської школи, друге місце посіли учні Чернеччинського НВК, третє місце зайняли учні Самотоївської школи.

В кінці змагань на учнів чекали заохочувальні подарунки та солодкий стіл.

Нагородження призерів квесту відбудеться під час урочистих заходів приурочених відкриттю Краснопільського ЦНАПу.« повернутися до списку новин