Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПРАЦІВНИКАМИ КУЛЬТУРИ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів нараду з клубними та бібліотечними працівниками об'єднаної громади, на якій було обговорено діяльність закладів культури ОТГ та перспективи їх роботи у 2018 році.

- Для розвитку культури на Краснопільщині зроблено чимало, проте попереду роботи ще більше. Зокрема в цьому році в бюджеті громади передбачені кошти на проведення реконструкції даху Осоївського та Хмелівського будинків культури. Це ті об'єкти які давно потребували ремонту. Також попри деякі складнощі проведення ремонтних робіт опрацьовується питання реконструкції Чернеччинського сільського будинку культури та Краснопільського селищного клубу. Крім того, планується підключення закладів до мережі Інтернет та організація на базі бібліотек інформаційних центрів, - розповів Юрій Яремчук.

Також під час наради були обговорені питання функціонування дозвіллєвих закладів, продовження опалювального періоду, організація та забезпечення участі у різних мистецьких заходах тощо.

- На сьогодні в галузі культури перед нами стоять ряд завдань - це покращення матеріально-технічної бази, продовження тих славних культурних надбань та традицій якими славиться Краснопільщина, а саме головне задоволення культурних потреб всіх жителів громади, приведення їх до сучасних вимог, - наголосив Юрій Яремчук.« повернутися до списку новин